Aikataulu

Voit ladata ja tulostaa koko ohjelmiston tästä

30.1.Keskiviikko:

LumiVision 2019- tapahtuma

Musiikkia ja lumenveistoa Kemin keskustassa

11:00-12:00 Chain of Fools hotelli Palomestari/Polte

12:00-13:00 One More hotelli Palomestari/Polte

12:15-12:30 Brother Andy Liukko Täikön tori

13:00-14:00 The SoulBreakers hotelli Palomestari/Polte

Pakkasukko goes Kulttuurikeskus

19:00-21:00 Pop-& jazzkonservatorio Lappian yhtyeet Chain of Fools, One More

31.1.Torstai:

Pakkasukko goes Kulttuurikeskus:

19:00-21:00 Oulun pop- ja jazzkonservatorion yhtye The best of Countrymusic ja Tornion pop- ja jazzkonservatorion Lappian yhtye The SoulBreakers

1.2.Perjantai:

Koululaisjazz 

09:15-10:00 Karihaaran koulu The Dirty Robbers(UK)/Factori

10:15-11:00 Karihaaran koulu The Dirty Robbers(UK)/Factori

12:30-13:15 Hepolahden koulu Tribute to Joni Mitchell & James Taylor 

13:00-13:45 Syväkankaan koulu The Dirty Robbers(UK)/Factori

Pakkasukko goes ostoskeskus

Shoppailuviikonloppu

Primatalo, vapaa sis.pääsy

15:15- 15:35 Brother Andy & Reverend K.

16:15- 16:35 Brother Andy & Reverend K.

17:15- 17:35 Brother Andy & Reverend K.

Cafe Hertta klo 19:00-21:00, liput 8e/10e

Brother Andy Liukko

Tribute to Joni Mitchell & James Taylor 

Hotelli Merihovi ja Cafe-Bar Ankkuri klo 20:00-03:30, liput ennakkoon 20e ovelta 25e

ovet 19:00

19:00-20:00 DJ Boogie Chiller

20:00-21:00 The SoulBreakers- Cafe-Bar Ankkuri

21:15-22:15 Tribute to Tapio Rautavaara- hotelli Merihovi

22:30-23:30 The Jarnos- Cafe-Bar Ankkuri

23:30-00:45 Afterglow- hotelli Merihovi

01:00-02:15 Peter Sandorff Band- Cafe-Bar Ankkuri

02:30-03:30 Money & Gravy- Cafe-Bar Ankkuri

2.2.lauantai:

Cafe Hertta klo 12:00-14:00

Oliver Darling(UK), vapaa sis.pääsy

AfterBlues Jamsession ChillOut klo 15:00-17:00

Houseband Andy and the Stands, vapaa sis.pääsy

Pakkasukko goes ostoskeskus

Shoppailuviikonloppu

Bombus klo 14:00 Peter Sandorff Duo, vapaa sis.pääsy

Primatalo, vapaa sis. pääsy

13:15- 13:35 Brother Andy & Reverend K.

14:15- 14:35 Brother Andy & Reverend K.

15:15- 15:35 Brother Andy & Reverend K.

Hotelli Merihovi ja Cafe-Bar Ankkuri klo 20:00-03:30, liput ennakkoon 30e ovelta 35e

ovet 19:00

19:00-20:00 DJ Boogie Chiller

20:00-21:00 Lanai- Cafe-Bar Ankkuri

21:15-22:15 Girl Talk- hotelli Merihovi

22:30-23:45 Knockout Greg and the Jukes- Cafe-Bar Ankkuri

23:45-01:15 Erja Lyytinen- hotelli Merihovi

01:15-02:30 The Dirty Robbers- Cafe-Bar Ankkuri

02:30-03:30 Restless- Cafe-Bar Ankkuri

Sunnuntai:

PakkasukkoKaronkkajamit olutravintola Polte klo 20:00-23:00 , vapaa sis.pääsy